سایت اطلاعات عمومی جوانان

تیک عصبی چشم :


عوامل مختلفی باعث ایجاد این عارضه ی عصبی می شوند و راه درمان آن بسیار راحت و ساده است . این عارضه عصبی به دلایل مختلفی از بدو تولد فرد در او بوده است و یا بر اثر مشکلات و اضطراب های ناشی از زندگی پیش می آیند و راه درمان آن بسیار ساده می باشد .


راه درمان :


اطرافیان شما : از اطرافیان خود به خصوص والدین و افراد خانواده بخواهید نسبت به این بیماری بی تفاوت باشند و به شما آن را بازگو نکنند و اصلا برایشان اهمیت نداشته باشد . آنها را مجبور کنید که در مورد این بیماری اصلا با شما صحبت نکنند .


خود شما : شما نیز خود را مجبور کنید که اصلا تیک عصبی ندارید و رفته رفته آن را فراموش کنید . بعد از مدت تقریبا یک ماه می بینید که دیگر تیک عصبی چشمتان با شما نیست .


دوستان : دوستان شما نیز در این مسئله نقش دارند . اراده قوی : اگر خودتان می خواهید که از این تیک عصبی رها شوید فقط باید اراده ای قوی داشته باشید .


اعتماد به نفس : شما هم مثل افراد دیگر می توانید بدون این مشکل زندگی کنید فقط باید آن را فرآموش کنید و از اطرافیان خود هم بخواهید که فراموش کنند .


تجربه یک مریض تیک عصبی و درمان 100 درصد آن : در سن 16 - 17 سالگی این تیک عصبی را داشتم و صحبت هایی که دکتر به من زد این بود که از پدر و مادرم خواست که برای او بازگو نکنید و به یادش نیاورید و از من هم خواست که خودم را مجبور به فراموش کردن آن کنم و بعد از 2 - 3 ماه متوجه شدم که دیگر چشمم تیک نمی زند .


لطفا نظر و پیشنهاد یادتون نره .نوشته شده در تاريخ : 1392/5/1
نظرات (0)

خبر های تکنولوژی

تماس ویدیویی در واتس آپ


بازی جدید و معروف just cause 3

نظر سنجي
آیا مطالب سایت نیاز گوی شما بوده است ؟

آرشيو مطالب
آمار وبلاگ
» تعداد مطالب : 16
» بازديد اين ماه : 268
» بازديد ماه قبل : 7587
» بازديد کل : 658548
1 2